אודות

אתר SuperAffiliate הוקם לקראת סוף 2007 ובזמנו מטרתו היתה לחשוף את התחום ולהציג רעיונות ושיטות ליצירת רווחים באינטרנט באמצעות תוכניות שותפים. כיום, ישנם אתרים ובלוגים רבים בנושא, אך באותה תקופה היינו פה לבד..

מאז ועד אמצע 2011 לא נעשה הרבה באתר, אבל עכשיו זה עומד להשתנות…

לאן אתר SuperAffiliate הולך מכאן ?

כיום, אתר SuperAffiliate מתעדכן בתדירות שבועית עם תכנים, רעיונות, טיפים ודוגמאות בנושא תוכניות שותפים, קידום אתרים באינטרנט, אחסון אתרים, דיוור אלקטרוני, כתיבת תוכן ועוד בהקשר ליצירת הכנסות באמצעות האינטרנט.

בזמן הקרוב אני אקפיד לעדכן את האתר פעמיים בשבוע, אז קפוץ לבקר מידי פעם או פשוט הרשם לעדכונים במייל ותוכל לקבל הודעה במייל ברגע שיעלה מאמר חדש, מעניין ומסקרן לאתר.

מי עומד מאחורי SuperAffiliate ?

שלום !, שמי עידן שלומן ואני מומחה קידום אתרים אשר עוסק בשיווק תוכניות שותפים במקביל לקידום אתרי לקוחות כחלק מהפעילות שלי ב – Signup קידום אתרים. כיום, אני מתחזק רשת אתרים מגוונת במיוחד עם יותר מ – 500 אתרים בישראל ובעולם אשר מטרתם לייצר לי רווחים מידי שעה.

אני יכול להעיד על עצמי שהגעתי היום לרווחים חודשיים שאפילו אני לא האמנתי שאוכל להרוויח באמצעות רשת האתרים שלי שמתמקדת באתרי תוכן ומכירות בעברית, אנגלית ושפות זרות אחרות.

כעת, אני מעוניין לחשוף בפניך איך עשיתי זאת, כך שגם אתה תוכל לייצר רווחים תוך כדי בילוי משפחתי, קריאה או אפילו שינה. שיווק באמצעות תוכניות שותפים באינטרנט הוא לא קשה וכל אחד יכול לעשות זאת, אך בהחלט תדרש להקדיש לכך זמן רב על מנת ליצור רווחים כספיים לאורך זמן – לא מדובר בכסף קל ומהיר !

אני מאחל לך בהצלחה והלוואי ואתן לך מעט השראה שתעזור לך להרוויח יותר.