עידן שלומן – מומחה קידום אתרים

שלום !

שמי עידן שלומן ואני מומחה קידום אתרים אשר שותף בחברת Signup קידום אתרים באינטרנט.

איך התחלתי לשווק תוכניות שותפים ?

זה אולי יפתיע אותך, אבל כשהתחלתי לשווק תוכניות שותפים באינטרנט הייתי בדיוק כמוך, Noob. לא היה לי אתר, לא היה לי תקציב, לא היה כסף לשפוך על קמפיינים יקרים, לא היתה לי השכלה מתאימה – אבל כנגד כל הסיכויים, הצלחתי לעשות את זה.

אני התחלתי לעבוד על מספר אתרים קטנים אשר התבססו על מודול הפרסום של גוגל אדסנס, לאט לאט תפסתי תאוצה והתחלתי להגדיל את רשת האתרים בעוד ועוד אתרים מידי חודש, לאחר פרק זמן קצר הצלחתי להגיע למצב בו בכל יום אני מקים אתר פשוט, קטן ונישתי אשר מייצר עבורי הכנסות. לאחר תקופה מסויימת, עברתי למודלים נוספים של תשלום לפי לידים, הורדות והרשמות או תשלום לפי מכירות בפועל.

את כל האתרים שלי אני מקדם בצורה אורגנית באמצעות SEO ובצורה זו אני מקפיד על מינימום הוצאות ומקסימום הכנסות (מבחינתי). חשוב לציין, שבהחלט יתכן שעבורך שיטות אחרות להבאת תנועה לאתר יעבדו בצורה טובה יותר, למשל : קידום אתרים ממומן, שיווק בפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, קידום מאמרים ועוד.

אני בטוח שלאורך זמן תוכל למצוא את השיטה המתאימה עבורך.

איפה עוד אפשר למצוא אותי ?

אני כותב היום מספר בלוגים בעברית, אתה מוזמן לבוא, להתרשם ואפילו להרשם לעדכונים כך שתוכל להישאר עם היד על הדופק :

  1. בלוג שיווק תוכניות שותפים – האתר בו אתה נמצא עכשיו, אתה מוזמן להרשם לעדכונים במייל.
  2. בלוג קידום אתרים – תחת אתר Signup ניתן למצוא בלוג קידום אתרים פעיל, בועט וחי אשר מתעדכן מידי יום. אני ממליץ לך לבקר ולהרשם לעדכונים אשר יהפכו אותך למשווק טוב יותר.
  3. בלוג בניית אתרים בוורדפרס – תחת אתר WPSites ניתן למצוא בלוג בניית אתרים אשר מתמקד במערכת הניהול וורדפרס. בנוסף לטיפים על וורדפרס, תוכל למצוא מאמרים וטיפים על בלוגינג, בלוגים עסקיים וניהול שוטף של בלוגים ברשת.

שיהיה לך בהצלחה,
עידן שלומן