עובדות בשיווק תוכניות שותפים באינטרנט

לאחרונה, ישנם הרבה מאוד אפיליאטים חדשים אשר מטיפים בנושא תוכניות שותפים, מדברים על שיטות ועל הצלחות כלכליות.

אני בטוח ששמעת סיפורים ורודים על כך שיזמים רבים הצליחו לעשות מאות אלפים ומיליונים של דולרים באמצעות האינטרנט תוך כדי שינה כאשר האתרים שלהם רצים בצורה אוטומטית והעבודה היחידה שלהם היא ללכת ולהפקיד את הצ'ק בבנק. מצד שני, בטוח שמעת את אותם שניסו פעם אחר פעם ולא הצליחו להרוויח אפילו שתי אגורות שחוקות.

אז אחרי כל ההקדמה, הנה העובדות הנכונות על שיווק תוכניות שותפים…

תוכניות שותפים באינטרנט זה כסף קל, מהיר ופשוט – שקר אחד גדול !

לטעמי, שיווק תוכניות שותפים הוא אחד המודלים הקשים ביותר. נכון, זה הרבה יותר קל לפתוח עסק מהבית מאשר לפתוח חנות מקומית או עסק ארצי אחר. אבל, בשביל להצליח בשיווק שותפים צריך הרבה מאוד סבלנות, התמדה, ידע וניסיון.

אם אתה לא תהיה מחוייב לעסק שלך ב – 100%, התוצאות העיסקיות שלך יהיה בדיוק כאלה. הרבה מאוד אנשים מתחילים בהתלהבות ולאחר מספר חודשים נוטשים ומספרים שהם לא הצליחו – כולם יכולים להצליח עם עבודה נכונה וקשה !

תוכניות שותפים באינטרנט מאפשרות לך להתעשר במהירות – שקר אחד גדול !

זו נגזרת של ההשערה הקודמת, כפי שהבנת זה לא נכון בכלל.

בשביל לבנות עסק מבוסס תוכניות שותפים אתה צריך זמן רב, זה לא קורה בלילה אחד. זה לוקח זמן לפתח אתר (או יותר נכון, רשת אתרים) עם תוכן ברמה טובה, בנוי בצורה טובה וכזה שמצליח למשוך אליו גולשים באופן קבוע.

אל תאמין לכל הספרים האלקטרוניים אשר מבטיחים לך להתעסק בקלות – רק מי שמוכר לך אותם מתעשר בקלות, סביר להניח שאתה תצטרך לעבוד קשה.

שיווק תוכניות נעשה צפוף מאוד והיום יותר קשה לעשות כסף מבעבר – נכון ולא נכון

אני מסכים איתך שהשוק נעשה צפוף יותר ובעל תחרות עזה יותר אבל מצד שני היום השוק מציע יתרונות שלא היו בעבר, למשל :

  • נפח קניות באינטרנט – כיום, יותר ויותר אנשים עושים את הקניות שלהם באינטרנט (גם בישראל, לא רק בארה"ב ואירופה) וזה יוצר יותר הזדמנויות שאתה יכול לנצל עבורך.
  • שוק גלובלי – למרות שיש תחרות, האינטרנט הוא השוק הגדול ביותר בעולם ובאמצעות הרשת תוכל להגיע לקהל רחב או מצומצם (כתלות בנישה שאתה פועל בה).
  • כמות הגולשים באינטרנט – כמות הגולשים באינטרנט עולה מידי חודש והצפי הוא שכמות גולשים זו תמשיך להעלות ככל שיותר משקי בית ומדינות מתפתחות מתחברות.

לסיכום, אחרי מספר פוסטים שמהווים הקדמה חשובה מבחינתי (מה זה תוכניות שותפים באינטרנט ?, יתרונות בשיווק תוכניות שותפים ברשת והפוסט הנוכחי), אני כבר מחכה להכנס לתכל'ס.

בסדרת הפוסטים הבאה, אני אסביר לך כיצד מומלץ לבחור נישה ראשונית או מתקדמת לעסק שלך, איך לבחור מפרסמים מתאימים ואיך לסקור את השוק כולו – יש למה לחכות, מומלץ להרשם לעדכונים בדואר אלקטרוני כך שתוכל לקבל הודעה בכל פעם שעולה פוסט חדש – אני לא אפיץ לך זבל, אלא רק עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג.

בנתיים, אני אשמח אם תפיץ את האתר היכן שאתה יכול ואולי גם תגובה, אם משהו לא ברור.