תוכנית השותפים של גוגל אדסנס

שיווק באינטרנט היא האלטרנטיבה הטובה ביותר לאנשים שנמאסו בעבודה היומיומית שלהם. משווקים אחראים, מקצועיים ומיומנים בהחלט יכולים ליצור הכנסות השוות ואף עולות על המשכורת החודשית שלהם.

תוכנית השותפים של גוגל אדסנס

הדרך הקלה ביותר ליצירת רווחים באינטרנט היא באמצעות תוכנית השותפים של גוגל אדסנס (Google AdSense ). חברת גוגל מפעילה את מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם כאשר חלק ניכר מהכנסותיה נובע ממודעות טקסט רלוונטיות המוצגות לגולש בעת החיפוש. כך שאם תחפש את המילה "דרושים" במנוע החיפוש של גוגל, סביר להניח שיוצגו לך מודעות הקשורות לחיפוש עבודה, דרושים וחברות השמה.

כיום, גוגל מאפשרת לך לשתול קוד באתרך ולהרוויח מהצגת מודעות תלויות הקשר. מודעות גוגל פועלות לפי עיקרון Pay Per Click, כלומר המפרסם משלם על לחיצות בפועל ולא על חשיפות של המודעה. המודעות שיוצגו אצלך באתר יפעלו בצורה דומה כך שתוכל לקבל תשלום אך ורק על לחיצות שבוצעו תחת העמודים באתרך. התשלום משתנה מתחום לתחום ומאתר לאתר כך הממוצע עומד על 0.2$-0.3$ ללחיצה – לעיתים תוכל לקבל לחיצות של 0.02$ ולעיתים אף לחיצות של 4$ ויותר.

היתרונות בהצגת מודעות גוגל אדסנס

ישנן יתרונות רבים בשותפות עסקית עם חברת גוגל, הנה כמה מהן :

  1. מודעות גוגל אדסנס מאפשרות לך להתרכז בתחזוק, ניהול ושיווק האתר שלך ולא במרדף אינסופי אחר מפרסמים שונים באינטרנט. יתרון זה בא לידי ביטוי בעיקר באתרים קטנים אשר מתקשים להשיג מפרסמים באתר.
  2. מודעות גוגל אדסנס במהותן הרבה פחות פולשניות לעומת מודעות באנרים סטנדרטיות. גולשים לא אוהבים פרסומות ובצדק, באמצעות מודעות גוגל אדסנס תוכל להציג להם פרסומות רלוונטיות אשר יתגלו כמועילות ביותר.
  3. מודעות גוגל אדסנס נתמכות בכל שפה. כך שלא משנה אם אתה מקים ומשווק אתרים בעברית, אנגלית או אפילו רוסית – מכל אתר תוכל לייצר הכנסה כספית נוספת !
  4. חברת גוגל היא חברת עולמית בעלת מוסר תשלומים מהגבוהים שנתקלתי, כך שאתה בהחלט יכול לישון בשקט ולדעת שבסוף כל חודש תקבל את החלק שלך בעוגה.
  5. תוכל להגדיל את הרווחים שלך מתוכנית השותפים של גוגל אדסנס על ידי שילוב של מנוע החיפוש של גוגל באתרך. כאשר יתבצע חיפוש באתר על ידי הגולשים, יוצגו מודעות רלוונטיות שיזכו אותך בתשלום נוסף !

הרשמה למערכת גוגל אדסנס

על מנת להרשם למערכת גוגל אדסנס עליך לבצע את 2 השלבים הבאים :
1. הקמת אתר אינטרנט – במידה ואין לך אתר, תדרש להקים אחד. חשוב מאוד שלפני הגשת ההרשמה שלך, האתר יוצג בצורה טובה לגולשים ויכיל מספר מינימלי של תכנים רלוונטים.
2. הגש בקשה להרשמה – הגשה בקשה להרשמה על ידי מילוי טופס מועמדות באתר גוגל אדסנס, לחץ על הכפתור בצד ימין על מנת לגשת לטופס ההרשמה באתר.

לאחר הגשת הטופס, תידרש להמתין מספר ימים עד אשר צוות גוגל אדסנס יעריך ויאשר את אתרך. לאחר שתאושר ותשתול את הקוד – תוכל להרוויח כסף והרבה !

לסיכום, תוכנית השותפים של גוגל אדסנס היא מקום טוב להתחיל עם שיווק אתרים באינטרנט. במידה ואתה רוצה ללמוד עוד על מערכת גוגל אדסנס, הכנס למדריך גוגל אדסנס תחת אתר Signup קידום אתרים אשר מכיל טיפים, ניסויים ועצות מעשיות לשיפור הרווחים באמצעות התוכנית.