איך למצוא תוכניות שותפים אמינות באינטרנט ?

אני בטוח ששאלת את עצמך פעם, איך אפשר לבטוח בחברה שלעולם לא עבדתי איתה ?

הצמיחה של תוכניות שותפים באינטרנט הולידה אלפי אתרים המציעים תוכניות שותפים עצמאיות. אם זאת, אליה וקוץ בה צמיחה זו גרמה לגורמים מפוקפקים, בעלי מוסר עבודה ירוד להיטמע טוב יותר בקרב התוכניות הלגיטימיות ולהכשיל שותפים רבים שבטחו בהם.

איך לזהות תוכניות שותפים אמינה באינטרנט ?

השיטה המקובלת לזיהוי תוכנית שותפים אמינה באינטרנט היא על ידי בחינה של אתר המפרסם.
אתר המפרסם יכול לשמש לך אינדיקטור מעולה לרצינות, ההשקעה והמקצועיות של תוכנית השותפים שהוא מפעיל.

עליך לבדוק את מבנה האתר, כתובת האתר, סגנון העיצוב ותוכן האתר בקפידה.

בדרך כלל, מפרסמים מקצועיים שומרים על סגנון עיצוב סטנדרטי. תוכן עשיר אשר מסביר על המוצר, תוכנית השותפים, סוגים העמלות והמסלולים השונים. בנוסף, עליך לבדוק את כתובת האתר, האם היית בוטח במפרסם שכתובת האתר שלו היא http://www.VSDFF2255.com ?. אני מניח שחלק גדול מהגולשים היו חוששים להיכנס לאתר מחשש להדבקות בוירוסים דרך האינטרנט.

אם אתר המפרסם נראה משכנע, הייתי ממליץ לך לבדוק את ההצעה של המפרסם. האם ההצעה מוגזמת או יותר מידי טובה בשביל להיות אמיתית ?

אל תשכח שאין מתנות חינם ומה שנראה טוב מידי – סביר להניח שהוא פשוט לא כזה. אל תהסס לשאול את המפרסם שאלות נוקבות באמצעות ערוצי התקשורת שהוא מספק לך. בנוסף, נסה לשאול שותפים שכבר משווקים את תוכנית השותפים מה דעתם על התוכנית והאם הם יכולים לתת לך חוות דעת כלשהי.

לסיכום, בדיקה מוקדמת של האתר המפרסם בשילוב של היגיון בריא היא המפתח לזיהוי של תוכניות שותפים אמינות באינטרנט. במידה ולא תקפיד את הבדיקה הנ"ל אתה עלול ליפול קרבן למפרסמים בעייתיים אשר יגרמו לך לבזבוז של משאבים, כסף וזמן רב.