שלבים בהקמת אתר לפרסום תוכניות אפיליאט

כיום, כל אחד יכול להיות משווק תוכניות אפיליאט וזאת אודות לחסמים טכנולוגיים נמוכים מאוד. אם אתה רוצה לרכוב על הטרנד של שיווק תוכניות אפיליאט ומעוניין להקים אתר לפרסום מוצר כלשהו – המאמר הזה נכתב עבורך !

השקעה כספית ראשונית

הקמה של אתר באינטרנט כרוכה בעלויות כספיות ולכן בראש ובראשונה תדרש לשים מעט כסף על השולחן. באפשרותך להתחיל בהשקעה חד פעמית של בערך 100$ המיועדת לרישום דומיין ורכישת אחסון אתרים בחו"ל, אם אתה רוצה להתפתח בתחום השקעה חד פעמית זו היא הכרחית !

במידה ואתה לא יודע באילו ספקי אחסון אתרים ורשמי דומיינים כדאי לבחור, אני ממליץ לך להכנס לאתר Webhosts אשר מכיל ביקורות, טיפים ומאמרים רבים בנושא. אל תתפתה לרישום דומיינים בחינם או אחסון על גבי שרתים חינמיים – חוץ מזה שהרושם שמתקבל הוא חוסר רצינות משווע, אני מבטיח לך שתצטער על כך בעתיד מסיבות רבות.

בצע מחקר מקדים

אם עדיין לא החלטת על תחום שבו אתה רוצה להשתלב, הכנס למנוע חיפוש כלשהו ובצע מחקר מקדים. אודות לרשת האינטרנט ישנם אלפי מקורות מידע באיכות גבוהה על כל נושא שבעולם, בחר אך ורק את הנושאים שמעניינים אותך ושאתה בטוח שתוכל להשקיע עבורם בכתיבת תכנים, מאמרים וטיפים לתקופה בלתי מוגבלת.

במהלך המחקר המקדים שלך, הבט, חקור ונתח את תוכן, איכות וטיב האתרים אשר מופיעים בעמוד הראשון של מנוע החיפוש ( מקומות 1-10 ). נסה לענות על השאלות הבאות :

  1. מה הופך את האתרים הנ"ל למועילים בעיני ?
  2. מה הופך את האתרים הנ"ל למקצועיים בעיני ?
  3. מה הופך את האתרים הנ"ל לאמינים בעיני ?

שמור לעצמך אתרים שנחשבים כאתרי סמכות בתחום שבחרת כך שתוכל לעיין בהן בעתיד.

הרחב את המחקר שלך

לאחר שעשית את המחקר הראשוני שלך, מומלץ להרחיב אותו מעט יותר על מקבל לקבל פרספקטיבה רחבה הרבה יותר על הנושא.

התחל לסרוק קישורים אשר מופיעים באותם אתרי סמכות שציינת בשלב הקודם והרחב את המעגל פעם אחר פעם – מעגל הקישורים הוא אינסופי, מומלץ לעבור על פני מספר רב ככל האפשר של אתרים על מנת למצוא מידע מהימן יותר ואתרים נוספים בתחום.

כתיבת תכנים לאתרי אפליאט באינטרנט

כעת, לאחר המחקר הרחב שביצעת אתה יכול להתפנות לכתיבת התוכן לאתר האפליאט שלך.

בעת כתיבת התוכן נסה תמיד לחדש, להפגין מקוריות וחדשנות אמיתית. חזרה על התוכן שמופיע באתרי הסמכות שלך – לא יעזור לך בשיווק האתר לקהל הגולשים בתחום.

כמובן, שמומלץ מאוד לא להעתיק תכנים מאתרים אחרים באינטרנט ללא רשות בעלי הזכויות. במידה ותעמוד מול תביעת זכויות יוצרים אתה עלול להיתבע עד 10,000 ש"ח לכל הפרת זכויות, ללא הוכחת נזק.

העלאת האתר לאוויר

לאחר שסיימת את כתיבת התכנים לאתרך, העלה אותו לרשת.

באפשרותך לבנות את האתר על בסיס מערכת ניהול תוכן חינמית כמו וורדפרס, ג'ומלה או GeekLog ווכדומה. לחילופין, באפשרותך ללמוד את השפה שאחראית על הצגת התכנים באינטרנט, HTML, ולרכוש מיומנויות פיתוח אתרים בסיסיות. במידה ואתה מעוניין ללמוד לבנות אתרים בצורה הנכונה הכנס לאתר HTMLGuide מדריך בניית אתרים ב- HTMLולמדריך CSSGuide מדריך עיצוב אתרים ב – CSS.

מומלץ להתחיל ולהפיץ את האתר רק כאשר האתר מושלם מבחינה פונקציונאלית וויזואלית, שיווק מוקדם צפוי לגרור תגובות שליליות ממשתמשים רבים אשר יתאכזבו לראות עמודי "האתר בבנייה".

לסיכום, אלה הם השלבים בהקמת אתר לפרסום תוכניות אפיליאט – אני ממליץ לך להשקיע זמן רב במחקר התחום שאליו אתה נכנס, כמות ההכנסה שתצליח ליצור תושפע בצורה ישירה מבחינה זו.